Ze života

Co takhle svatba princi?

Nikdy jsem netoužila stát se vévodkyní, jejíž život je řízen královnou, svázanými pravidly, naplánovanými akcemi a rezignací na život v soukromí. Netoužím nosit kostýmky a být za všech okolností dokonalá. To pro mě zavání obrovskou NEsvobodou…

Když Harry potkal Meghan

Dívat se na svatbu prince Harryho a Meghan byl ale zážitek. A dívat se na jejich svatbu, být sama doma a mít k tomu PMS… no tak to byl opravdu DAR.

Protože já jsem najednou neviděla to pozlátko, ty celebrity, ty drahé šaty, ozdoby a já nevím co ještě. Já viděla jednoho mladýho nervózního kluka, co si bral jednu nádhernou holku.

 

Jestli si nějak představuju zamilovanost, tak vypadá přesně tak, jak ji ukázali ti dva. Úsměvy, doteky, nervózní gesta, červenání…

 

Musela jsem si některý jejich okamžiky pustit ještě jednou (ve skutečnosti asi 5x) ze záznamu. Chtěla jsem to vidět znovu. Vidět, jestli to tam opravdu je, nebo se mi to jen zdálo. Ale myslím, že ne. Myslím, že jsem viděla, že ti dva se mají fakt rádi.

Mezitím jsem si vyráběla dva malinký náramky na jejich počest 🙂

Svatba je jen drahá formalita?

Sama dost dlouho tvrdím, že pro mě svatba tolik neznamená. Že je to jenom papír a jeden den oslav. A taky že je zbytečný za ni platit nehorázný sumy peněz, že radši pojedu někam do světa.

Hmmmm. Takže takto. Je na čase přestat si nalhávat. Řekla bych, že kousíček mojí duše (vlastně úplně celá) touží přesně po něčem takovým. Nemusí se to odehrávat přímo v království a nemusím si brát prince. Ale chci se cítit jako princezna. Milovaná, zamilovaná, milující.

Věřte pohádkám

Moje romantická duše si v sobotu zkrátka přišla na svý. Taky ale vnímám, že pro dost lidí může být romantika považovaná za něco, co se nehodí do tohoto světa. Že být romantičkou, je v očích ostatních jako být naivka, co věří pohádkám.

Nebudu nikomu nutit nic. Ale ani mě nikdo nedonutí (a zvlášť v tyto dny fakt ne), abych si hrála na drsoňku, která má všechno na háku. Nemám. A jsem za to ráda. I za tu svoji naivní romantičku v sobě.

 

Pokud cítíte, že chcete aspoň občas věřit pohádkám, tak si to s klidem dovolte.

 

Mimochodem, zde jsem já a ten můj “princ.” 🙂

 

Meghan a Harry si to snad užili 🙂 A jak jste na tom se svatbami vy? Máte ji už za sebou? Nebo se zatím účastníte jako hosti?

2 komentáře

  • Tereza

    Zrovna mě čeká moje svatba a paradoxně bude probíhat přesně tak, jak jsem si to jako malá holka nikdy nepředstavovala. Jenomže člověk se mění a s ním i názory a teď jsem za takovou veselku ráda 🙂 A taky se těším až se ve třiceti konečně zbavím té “slečny” 😀
    Takže já děvčatům, které jsou vdavkuchtivé, náhodou fandím! 🙂

    • Jana Pernicová

      Terezko, děkuji ti za komentář! 🙂 Taky mě čeká svatba, jen nevím jestli to zvládnem ještě letos… A podělíš s námi o to, jak to bude u vás vypadat? Na kdy tu slávu chystáte a tak? 😉 Měj se krásně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *